Roll Spa: būdas pasiekti dailesnių kūno formų

Roll Spa galima užsiiminėti grupėje
Pratimus atlikti lengva kiekvienam

Sveikatingumo centre „Aronija“ bėgimo takelius ir kitus treniruoklius atstoja „Roll SPA“ aparatai.

Abonementas į štai tokią neįprastą sporto salę įkandamas visiems šiauliečiams, o rezultatas – lieknesnis ir stangresnis kūnas be alinančių dietų ir prakaito. Plačiau pasakoja centro vadovas Raimundas Paulauskas:

– „Roll SPA“ – tai lieknėjimo ir stangrinimo sistema, kuri padeda mažinti svorį, kūno apimtis, celiulitą, stresą.

Šiuo metu turime 4 „Roll SPA“ limfodrenažinius masažo aparatus, kurie išmasažuoja kūną nuo pėdų iki pečių. Aparato būgne esanti infraraudonųjų spindulių lempa tuo pat metu šildo kūną, taip degindama riebalus. Esame išskirtiniai tuo, kad vieninteliai Šiauliuose siūlome aparatus su liečiamais valdymo ekranais. Jais galite reguliuoti būgno sukimosi greitį, šilumos intensyvumą, matyti, kokį pratimą atliekate ir kiek liko iki kito. Ne veltui tai vadinama išmaniuoju sportu!

Viena treniruotė su limfodrenažiniu masažo aparatu trunka valandą, tačiau didelės fizinės ištvermės nereikalauja. Pirmuosius kartus šalia būna trenerė, kuri parodo, kaip teisingai atlikti pratimus. 15 minučių rekomenduojame skirti treniruotei ant vibroplokštės, kuri stiprina ir lavina raumenis.

Kad pasiektumėte rezultatą, patariame atlikti 10 treniruočių kursą, neužmiršti sveikos mitybos ir pasilepinti kitomis „Aronijos“ siūlomomis procedūromis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *