x

Neskubėkite palikti mūsų puslapio.
Įveskite savo elektroninį paštą ir Jums asmeniškai bus sugeneruotas 15% nuolaidos kodas.


FacebookSveikata - tai fizinė, protinė ir emocinė pusiausvyra. Saugokite savo sveikatą. Klausykite savo kūno, mylėkite ir saugokite jį. Ateikite pas mus. Mes padėsime jums subalansuoti ir atstatyti jūsų jėgas, įkvėpsime teigiamiems pokyčiams.

Jūs visi mums svarbūs ir esate laukiami.

...Tik pojūčiai išgydys sielą ir tik siela išgydys pojūčius...
Oskaras Vaildas

 

Mes Jums siūlome...

 

Įžengti į šį naujų pojūčių pasaulį ir atsipalaiduoti, galėsite pasimėgauti įvairių rūšių viso kūno masažais - nuo švelnaus atpalaiduojančio iki stipraus stimuliuojančio ar suteikiančio jėgų masažo.

Iš miesto šurmulio patekę į šią ramybės oazę, Jūs pasijusite tarsi patekę į negyvenamą salą, dvelkiančia ramybe bei jaukumu, o išeidami viduje pajusite visišką atsipalaidavimą ir malonių pojūčių įspūdį.

 

Rekomenduojame

  • Atvykite mažiausiai 15 minučių prieš procedūrą, tai suteiks Jums pakankamai laiko pasiruošti procedūrai bei pasimėgauti kvepiančios arbatos puodeliu.
  • SPA vizito metu prašome išjungti savo mobiliuosius telefonus ir juos palikti persirengimo spintelėse.
  • Mes rekomenduojame naudotis dušu prieš visas kūno procedūras, masažus ar pirtį.
  • Šnekėkite! Prašome pasakyti, jei riekia pakeisti muzikos garsą, ar jei specialisto judesiai yra per stiprūs/švelnūs. Išsakydami savo norus ar pageidavimus, Jūs padedate mūsų specialistams atlikti paslaugą geriau ir mes esame dėkingi Jums už tai.


Mėgaukitės grožio ir sveikatinimo
paslaugomis Jums patogiu laiku:
I-VI nuo 9.00 iki 21 val.,
VII nuo 9 iki 18 val.Sveikatingumo centras ARONIJA, Gumbinės g. 10, 77166 Šiauliai, Tel. (8 41) 502 122, mob. (8 635) 11 777, el. paštas aronija@aronija.lt