x

Neskubėkite palikti mūsų puslapio.
Įveskite savo elektroninį paštą ir Jums asmeniškai bus sugeneruotas 15% nuolaidos kodas.


Facebook

Maria Galland sukurtos veido procedūros mūsų klientams

Kokono procedūrų išskirtinis bruožas yra jų atpalaiduojantis poveikis, lydimas komforto ir geros savijautos jausmo. Kiekvienam klientui individualiai parinktas efektyvias kosmetines priemonės vainikuoja kaip debesėlis lengva ir puri putų kaukė, įsupanti veidą lyg į kokoną.

Modeliuojanti procedūra su termine kauke - Maria Galland ženklo filosofijos atspindys, ilgai kurta ir tobulinta procedūra, kurios pagrindas yra giliai veikianti šylanti mineralinė kaukė. Kaukei vėstant ir stingstant susitraukia poros, oda stangrėja, gražinamas veido ovalas. Po procedūros oda skaisti ir švyti. Jūs akivaizdžiai atjaunėjusi! Rezultatas išlieka ilgam.

Maria Galland siūlo procedūrą, sukurtą specialiai vyrams, kurios metu švelniai ir efektyviai nuvalomas veidas. Atliekamas ypatingas veido, kaklo, sprando, pečių masažas. Procedūros metu naudojamos priemonės pasižymi švelniais neįkyriais subtiliais kvapais.

 

GRĮŽTIMėgaukitės grožio ir sveikatinimo
paslaugomis Jums patogiu laiku:
I-VI nuo 9.00 iki 21 val.,
VII nuo 9 iki 18 val.Sveikatingumo centras ARONIJA, Gumbinės g. 10, 77166 Šiauliai, Tel. (8 41) 502 122, mob. (8 635) 11 777, el. paštas aronija@aronija.lt